Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Pią Lut 22, 2019 8:11 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 11:52 am 

Dołączenie: Pon Wrz 05, 2011 7:25 pm
mnie sie wydaje ze to skutki leczenia, pisz co u Ciebie co jakiś czas. Hej

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 1:50 pm 

Dołączenie: Czw Cze 16, 2011 7:21 pm
Jedyne co myslalem i w czym sie mylilem to powrot do normalnosci po leczeniu. Wydawalo mi sie ze minie max miesiac i juz wszystko bedzie po staremu i zapomne o tym paskudztwie calym ale do diety normalnego zycia i nie mysleniu o zdrowiu i tym wszystkim nie da sie ot tak wrocic niestety. Uczuciu nie brania lekow i wyleczenia jest bezcenne i kazdemu tego zycze ale to zostawia odcisk na czlowieku i juz nigdy nie jest tak jak przed tym wysztkim. Nie chcialem nikogo zdolowac ale musialem to wyrzucic z siebie...

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 4:15 pm 

Dołączenie: Pon Gru 06, 2010 8:56 pm
Kiedy zakończyłeś leczenie ?
Mam wrażenie że za wcześnie.

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 5:42 pm 

sub nie jestem lekarzem, a i oni do końca wszystkiego nie wiedzą i nie będą nigdy wiedzieć ,co komu jest... jeśli masz tylko nerwobóle, to nie martwiłbym się na zapas, każdy ma, miał i mieć będzie, chyba ze jakoś miewasz jest strasznie często... Cięzko mi coś powiedzieć... Też codziennie o tym myśle i zastanawiam sie co będzie za pół roku... rok, czy 10 lat... Mnie lekarka powiedziała ze moge biegać podczas abx, tak jak to robiłem wcześniej, byle bym sie nie forsował wiec biegam ruszam sie cały czas. Tak jak pisałem jakis czas temu ja oprócz rumienia i dziwnego śluzu w nosie, nie miałem do momętu brania abx żadnych objawów, teraz mnie coś kłuje, mięsnie mi drgają częściej niz przed ugryzieniem, bolały mnie troche nogi... nie mam pojęcia, czy to od abx, czy od bakterii, w ulotkach leków, pisze ze moga występować takie właśnie nie porządane objawy... więc mozemy zgadywać. Kier sugeruje krótkie leczenie.

Ja dodam od siebie ze doktor z Katowic ma mnie leczyć 6mc... mowiła ze wczesniej leczyła przez 3mc, ale część ludzi wracała spowrotem, a po 6mc już żadko kto wraca. Troche pewnie Cię postraszyłem... Ja sobie powtarzam, że nie ma tego złego co by nadobre nie wyszło, jeśli uda mi sie wyzdrowiec na pewno będe cenił sobie zdrowie i uważał na siebie, bo do tej pory, nie chodziłem po doktorach i miałem lekcewarzący stosunek do siebie, teraz patrze inaczej... Zdrowie to podstawa...

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:31 am 

bralem abx 3 m-ce miewam nerwobole nie sa bardzo uciazliwe i mocne ale sa... chodzilo mi bardziej o to co napisal pirat ze nie patrzylo sie na zdrowie i podchodzilo do tego lekcewazaco a po tej chorobie wszystko sie zmienia oby tylko nawrotow nie bylo reszta sie ulozy ;) zycze wszystkim zdrowia

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 11:41 am 

Dokładnie tak, też mnie kłuje tu i tam, teraz głównie jak siedzie, prowadze auto... mysle ze to przez abx, i po takim długim leczeniu, takimi dawkami, myśle że też może kłuć jakiś czas, zobaczymy ja dopiero zacząłem brac leki, sub jestem ciekaw jak będziesz się czuć za pół roku, gdy ja skończe abx... jestem pewien że kłucia miną i zapomnisz o sprawie.

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 2:53 pm 

mam nadzieje dzieki za wsparcie co jakis czas bede pisal pozdrawiam

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 7:47 am 

Dołączenie: Pon Cze 18, 2012 7:17 am
Witam :) Ja męczę się z tym cholerstwem 5 rok, ale dopiero od tygodnia mam stwierdzoną ta przeklentą chorobię. Nareszcie wiem z czym mam walczyc , tylko zastanawia mnie czy są to odpowiednie leki na walkę z tą chorobą-bo dostałam UNIDOX :( . Pare dni temu miałam przepisany inny antybiotyk Agumentin, ale mój organizm odrzucił go :( a wielka szkoda, bo po 2 dniach jak ręką odjął " 0 " jakichkolwiek objawów. Proszę o rade bo UNIDOX mam przyjmowac 30 dni , a to chyba stanowczo za mało ?

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 9:44 am 

Dołączenie: Sob Mar 06, 2010 2:47 pm
She27 napisał(a):
Proszę o rade bo UNIDOX mam przyjmowac 30 dni , a to chyba stanowczo za mało ?

jak na przewlekłą boreliozę to stanowczo za mało, dawka pewnie też jest zbyt mała
poszukaj lekarza od boreliozy bo te 30 dni może nie wystarczyć a po takim przeleczeniu później gdy objawy wrócą leczenie może być trudniejsze

http://www.forum-borelioza.pl/kliniki-lekarze-specjali-ci-od-boreliozy-t438.html

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 12:07 pm 

Dołączenie: Pon Cze 18, 2012 7:17 am
Dzieki wielkie za odpowiedz :) Wezmę się za to , bo już mnie męczy ta choroba, a objawów coraz więcej się pojawia

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości