Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Czw Paź 17, 2019 11:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 2:46 pm 

Dołączenie: Czw Sty 22, 2015 2:04 pm
Witam Wszystkich.
Moja historia ciągnie się od 3 lat. W tym czasie odwiedziłem mnóstwo lekarzy łącznie z psychiatrą i psychologiem. Rezonanse (2 głowy, 2 kręgosłupa-lędźwiowy i szyjny) nie wiele pokazał, testy u psychologa również nic. Długo by się tu rozpisywać. Poszedłem sam w kierunku boreliozy. Najpierw Test ELISA grudzień 2013 IgG 5,0, IgM16,5 więc ujemne.
Następnie Western-Blot w IgG i IgM ani jednego prążka -wyniki ujemne (robiłem je po braniu Citroseptu. robione 03.2014
W tym roku zrobione test KKI w Poznaniu Western-Blotw w Klasach IgM i IgG oba 0 punktów. Po nim panel LTT również po citrosepcie oto wynik:
Borrelia afzelii 1,0 SI <2,0
Borrelia sensu stricto1,5 SI <2,0
Borrelia garinii 1,0<2,0
borrelia OspC 1,4<2,0
Kontrola dodatnia( antygen) 13,8 SI > 3,0
Kontrola mitogenu (PWM) 29,7 SI >8,0
Napisali, że badanie nie wykazało dodatniej reakcji na antygen borreli. Powyższy wynik zaprzecza istnieniu aktywnej infekcji. Moje objawy się nasiliły obecnie zawroty głowy, rozmyte widzenie, nudności, brak apetytu przez chyba nudności. To są objawy, które utrzymują się stale i się nasiliły. Proszę niech ktoś podpowie co robić dalej, bp tak się nie da żyć. Czy iść dalej w borreliozę czy coś innego. Dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam Wszystkich.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości