Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Sob Lis 25, 2017 8:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ukąszony
PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 11:00 am 

Dołączenie: Pon Cze 06, 2011 10:27 am
Witam! Moja sytuacja wygląda następująco: 28.05.2011r. złapałem kleszcza najprawdowpodobniej podczas koszenia trawy. umiejscowił się skurkowany w dośc specyficznym miejscu, bo w kroczu w pachwinie. Rumienia nie było tylko lekkie zgrubienie po wyciągnięciu kleszcza, dzisiaj mamy 6.06.11. a tu temperatura od 37 do 39,5 ból gardła ból stawów kolanowych i nadgarstków, i trochę bólu mięśni. Czy to może byc początek boreliozy czy też zwykła angina, gdyż dzień wcześniej wypiłem dobrze schłodzone piwo. Teraz biorę antybiotyk Clacid w płynie,a co mnie czeka to nie wiem.
Prosze o rade.

Temat postu: Re: Ukąszony
PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 6:42 pm 

Dołączenie: Śro Cze 15, 2011 1:15 pm
Nie ma co panikować,myślę,ze najlepiej będzie jeśli wybierzesz całą dawkę antybiotyku.Jeżeli dolegliwości nie ustana to wtedy zacznij rozważać przebadanie sie pod kątem Boreliozy.Wiadomo,jakieś ryzyko w Twoim przypadku istnieje,ale grunt to nie dać sie zwariować:) Napisz ,proszę jak potoczyła sie Twoja sprawa,jestem dobrej mysli i stawiam na ta anginę:)Pozdrawiam

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 8:21 pm 

Dołączenie: Sob Lip 02, 2016 6:12 pm
Witam serdecznie !!!

Leczyłem się na bolerlioze różnimy lekami i nic, trochę pomagało ale nie wiele, a do stałem od koleżanki stronę http://citomid.vgh.pl
z super suplementami diety i wyleczyłem się i moją żonę też.

Zapraszam może wam też coś z tej strony pomoże warto z tego korzystać. To są suplementy diety 100% naturalne Firma jest Polska i co rok dostaje pełno nagród za super preparaty teraz jest Nowość witamina C lewoskrętna w płynie.

Pozdrawiam
Chinchila :D

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 8:08 pm 

Dołączenie: Pią Lip 21, 2017 7:55 pm
Ja też złapałam kleszcza i oczywiście musiałam potem mieć boreliozę. Teraz niby już wszystko jest w porządku, ale nadal się boję, że mogą być jakieś powikłania i zastanawiam się, co mam z tym robi? Czytam wszystko na temat boreliozy: https://www.zaufane-apteki.pl/blog/szcz ... e-138.html i sama już nie wiem, co mam robić?

PostWysłany: Śro Wrz 27, 2017 12:16 pm 

Dołączenie: Śro Wrz 27, 2017 12:09 pm
mój mąż ostatnio miał kleszcza i nie miał rumienia tylko takie delikatne zgrubienie i zaczerwienienie. lekarka stwierdziła ze wystarczy maść bakteriobójcza i nie powinno sie nic dziać. Po maści przeszło i nie zrobił się rumień, więc mam nadzieję że wszystko będzie oki.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość