Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Śro Gru 13, 2017 12:50 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 2:20 pm 

Dołączenie: Nie Sty 24, 2010 12:04 am
jeju tak sobie czytam i zastanawiam sie czy naprawde mozna przezyc bez cukru, slodyczy, bialego pieczywa i ciasteczek, jak wy to kurcze robicie?
ja dopiero jestem na poczatku drogi, szukam lekarza jednak jak to tak czytam to sie odechciewa prawie leczyc ;)
da sie przezyc? :mrgreen:

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 4:10 pm 
Administrator

Dołączenie: Śro Paź 21, 2009 9:37 am
wg mnie da sie i nie jest to specjalnym problemem pod jednym warunkiem...
nie mozna pozwolic sobie na male grzeszki bo maly grzeszek prowadzi do kolejnego, troszke wiekszego a ten z kolei do jeszze jednego i tak sie to zapetla, ze czlowiek zaczyna mowic, ze "stara" sie przestrzegac diety
diete albo sie trzyma albo nie, ja polecam ta pierwsza wersje poniewaz moze ona zapobiec przerostowi drozdzakow i innych roslinek w naszym organizmie:) sam wytrzymalem bez grzeszku ponad 2 lata i jak na to teraz patrze to wcale nie bylo tak trudno, teraz nawet kwasne jablko jest dla mnie potwornie slodkie :mrgreen:

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 6:10 pm 

Dołączenie: Nie Lis 01, 2009 9:56 pm
zalezy co kto lubi, mi ciezej bylo sie rozstac z piwem niz ze slodyczami ale jak to sie mowi dla chcacego... nic trudnego :mrgreen:

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:20 pm 

Dołączenie: Śro Paź 21, 2009 1:35 pm
Bez słodkości da się przetrwać, nie jest to nic specjalnie trudnego, wystarczy troszkę dobrej woli...
Mnie najbardziej śmieszy podejście co niektórych, że niby jedzą słodycze żeby mózg miał się czym "odżywiać"-spoko spoko :mrgreen:

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:31 am 

Dołączenie: Pią Lip 21, 2017 12:25 pm
Proszę zadzwońcie do mnie,jeśli mieliscie problemy ze słodyczami i udało wam się z tym poradzić. Potrzebuję desperacko pomocy Zofia Tel 517764707

PostWysłany: Śro Lis 29, 2017 10:46 am 

Dołączenie: Śro Lis 29, 2017 10:36 am
JA nie potrzebuję jeść słodyczy, nawet jak przede mną by leżało mnóstwo dam radę. Także trzeba wyrobić sobie silną wolę:) nie jest to takie trudne.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości