Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Sob Sty 20, 2018 5:47 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 2:08 pm 

Dołączenie: Nie Lis 01, 2009 9:56 pm
Witajcie,
Dawno mnie tu nie było no ale czas się przypomnieć. Po chorobie została mi niemiła pamiątka jaką są bolące stawy. Próbowałem już wielu sposobów jednak chyba czas zastanowić się nad jakąś farmakologią. Jest sporo tabletek na stawy. Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś skuteczny preparat, który zregeneruję moje obolałe stawy?

Nie chcę wywalać pieniędzy w błoto dlatego wolałbym kupić coś sprawdzonego. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 5:37 pm 

Dołączenie: Śro Paź 21, 2009 12:28 pm
Ja swego czasu kupiłem sobie takie coś - link.

Efekty były dobre. Stawy systematycznie przestawały pobolewać dlatego pozostaje mi tylko wystawić pozytywną opinię dla Flexin 500. Ja miałem jeszcze ten problem, że stawy potwornie mi strzelały. Ruszyłem ręką i chyba pół bloku wiedziało, że wstałem tak bardzo trzeszczało, pukało. Coś okropnego. O flexin 500 przeczytałem gdzieś w necie, kupiłem i muszę przyznać, że te tabletki dały radę. Może znajdziesz coś tańszego(dałem coś koło 60zł za 90 kaps) ale dla mnie flexin 500 przyniósł mega ulgę.

PostWysłany: Sob Gru 05, 2015 6:00 pm 

Dołączenie: Śro Paź 21, 2009 1:35 pm
A nie lepiej kupić zwykłą glukozaminę?
Fakt, że opinie o Flexin 500 są bardzo dobre ale mi pomogła glukozamina. Może efekty nie były od ręki ale po kilku tygodniach czułem zdecydowaną poprawę.

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 7:14 pm 

Dołączenie: Pon Kwi 03, 2017 8:14 pm
Terapia pierwszego rzutu w zapaleniu stawów w obrazie boreliozy z Lyme to antybiotykoterapia 2-4 tygodniowa jedną z substancji: amoksycyliną lub doksycykliną. Niekiedy nawroty objawów są wskazaniem do powtórzenia antybiotykoterapii.
W przewlekłym zapaleniu stawów stosuje się leczenie objawowe: leki przeciwbólowe oraz ewentualne odbarczenie stawu przez nakłucie. Warto też wykluczyć inne możliwe przyczyny występowania dolegliwości.

PostWysłany: Śro Kwi 05, 2017 8:47 am 

Dołączenie: Wto Kwi 04, 2017 10:47 am
A jakaś suplementacja dodatkowa jest wskazana?

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 2:35 pm 

Dołączenie: Nie Kwi 23, 2017 1:18 pm
Ja również miałem problem ze stawami zwłaszcza w kolanie ból czasem mnie unieruchamiał. Rozwiązaniem okazał się suplement zamówiony na stronie mocne-stawy.pl Po ok dwóch tygodniach stosowania odczułem znaczną poprawę ból już tak nie dokuczał co pozwalało na normalne funkcjonowanie. Nadal stosuję kuracje tym suplementem co mam nadzieje w zupełności wyeliminuje dolegliwość

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 10:25 am 

Dołączenie: Wto Cze 06, 2017 10:18 am
Samemu taki problem jest bardzo ciężko rozwiązać. Zwykłe tabletki nic nie dają. Jedyne co może odnieść sukces to wizyta u specjalisty i mocniejsze rzeczy przepisane od niego. Pani Magdalena, która jest moją reumatolog po za pewną maścią przepisała mi tabletki. Do tego doszło tam kilka kwestii żywieniowych. Przyznam szczerze że problem w dużym stopniu ustąpił. Także może i ty wybierz się do lekarza, specyfiki z internetu raczej nie podziałają :)

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 3:10 pm 

Dołączenie: Czw Lis 16, 2017 2:56 pm
O tym jak straszne spustoszenie w organizmie robi ta chorobaczytałam tu. Moim zdaniem warto zmienić dietę, bo ostatecznie mnóstwo prawdy jest w tym, że jest się tym co się je. Bolące stawy to jednak dokuczliwy problem i warto wspomóc się radą dobrego lekarza.

PostWysłany: Śro Lis 29, 2017 10:40 am 

Dołączenie: Śro Lis 29, 2017 10:36 am
Ja uważam że jeżeli chodzi o choroby to trzeba uderzyć w zioła i naturalne środki przeciwbólowe. Informacji w internecie jest bardzo dużo tylko trzeba szukać. Mąż ma także problemy ze stawami. Na pewno bardzo dobrym lekiem jest olej konopny, aloes.

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 2:56 pm 

Dołączenie: Wto Sty 09, 2018 1:51 pm
pic i jesc wiecej wywarów z nożek-naturalny kolagen

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości