Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Czw Cze 27, 2019 8:59 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 9:03 am 

Dołączenie: Śro Mar 21, 2018 3:12 pm
witajcie..
Kochani błagam pomóżcie.

Nie będę się rozpisywał (bo moja historia jest dość długa).
Jestem w wieku 50+. Od końca grudnia 2017 - pojawiła się u mnie nagle bezsenność (nie mam żadnych nałogów, nie chorowałem do tej pory, w domu, w pracy bez stresu, dobrze się odżywiam, prowadzę aktywny tryb życia). Od 3 mies. śpię źle, b. mało (głównie chodzi o to, że nie mogę usnąć) - pojawiła się nerwica lękowa, nerwy - (lęk, nerwy wieczorem, boję się, że nie usnę - no i nie śpię).
W dzień funkcjonuje dobrze (pomijajac problem braku snu) - innych dolegliwości raczej nie mam.
Okazało się, że mam boreliozę (mocno pozytywne testy elisa i westernbloot)
-prawdopodobnie jest to jakaś borelioza przedawniona (przewlekła) - nie kojarzę(nie pamiętam) - żadnego ugryzienia kleszcza (chyba, że to jakaś nimfa).
Miałem tez niedobór wit. d3 i b12 (teraz jest juz ok z tym)
W lutym miałem 3 tyg. kurację antybiotykiem unidox (2 razy dziennie) - jest lepiej, co drugi dzień udaje mi się trochę pospać (nerwicy już raczej nie mam).
Lekarze z oddziałów zakaźnych (na razie w metode ILADS nie wchodzę) - robili mi badania (w lutym) min. test crp - wyszedł wskaźnik b. niski - brak stanu zapalnego, stwierdzili, że borelioza jest juz podleczona i nic nie trzeba więcej robić - tylko wykonać testy za pół roku, a problem bezsenności nie ma z tym nic wspólnego - i proszę z tym iść do psychiatry.

Ja próbuję brać rdest (kapsułki) i pić czystek ze szczecią - ale jakoś to wszytko mnie aktywizuje/pobudza - i nie pomaga mi w bezsenności.

Kochani moje pytanie do WAS brzmi - na ile jest to prawdopodobne, że problemy moje ze spaniem wynikają z boreliozy (no innych dolegliwości raczej nie mam) ? Czy może raczej mam dwa niezależne problemy: boreliozę i bezsenność.
Jeśli ktoś z Was miał lub ma podobny problem - to b. proszę o kontakt/info.

pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odp
Robert

PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 12:15 pm 

Dołączenie: Śro Kwi 04, 2018 11:55 am
Też tak mam, a teraz na początku leczenia mam jeszcze gorzej. Nie mogę zasnąć, a jak zasnę to spałabym i spała. Podobno to toksyny z naszych kochanych koleżanek tak nam robią. Łączę się z tobą w bólu.

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 6:34 pm 

Dołączenie: Czw Maj 31, 2018 6:27 pm
W Australii jest również epidemia boreliozy. Jest tam specjalistka stosująca naturalne leczenie parą biomagnetyczną. Kolejki do niej są kilkuletnie, gdyż ta terapia jest niesamowicie skuteczna. Od 2 tygodni mamy tez takiego terapeutę w Polsce, tylko jednego w całej Polsce, mieszka w Łodzi. Może warto poczytać? Facebook.com/Biomagnetyzm

PostWysłany: Śro Cze 27, 2018 3:35 pm 
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Cze 27, 2018 3:20 pm
Miejscowość: Brzeźno
Dopytaj się lekarzy, ja nie miałem takich problemów, ale wiesz - każdy reaguje inaczej. Jeżeli problemy nie są powiązane to zacznij brać coś, jest pełno tabletek nasennych dostępnych bez recepty, a jeśli żaden nie może być używany podczas kuracji to są stare babcine metody na to (jakieś herbatki i ciepłe mleczka )

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 9:36 pm 

Dołączenie: Pią Cze 29, 2018 8:59 pm
Witam mam nadzieje ze juz lepiej:)
Mi wlasnie lekarz przepisal jeden dumox a drugi unidox miesiac od ugryzienia testy tez wyszly pozytywne:(powiedx mi czy jakas poprawa jest?ja mam niesamowite piski w uszach:/

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości