Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Śro Sty 23, 2019 2:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Proszę o pomoc .
PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 11:29 am 

Dołączenie: Pią Cze 29, 2018 11:07 am
Sama nie wiem od czego zacząć ... Może od tego ,że Kochani POTRZEBUJE POMOCY DOBREGO LEKARZA KTÓRY MI POMOŻE WYJŚĆ Z TEJ CHOROBY . Jak każdy z was choruj na neuroboleriozę . W grudniu zrobiłam badania prywatnie i wynik był pozytywny BOLERIOZA przedawniona więc zaczełam czukac lekarza na własną rękę wspomnę ze mieszkam koło Olsztyna woj -Warmińsko-Mazurskie . Byłam u jednaj pani dr. = antybiotyk na 3 tyg. NIE POMOGŁO bo jak miało pomóc ??? Później trafiłam do dr "Kuleta" na początku wydawało mi sie , że facet wie co robi 2 anty o wysokich dawkach po za tym mówił sensownie o tej chorobie. Byłam u niego trzy razy i za tym trzecim razem przepił mi leki heeh a raczej globułki na grzybice której nie miałam ... Totalne rozczarowanie . Zgarniał sporo kasy za nic. I tak zostałam bez niczego. Choroba postępuje ! Czuje sie co raz gorzej. Nie ma pojęcia co dalej robić , nie mam punktu zaczepienia. Potrzebuje dobrego lekarza który będzie chciała mnie leczyć a nie tylko brać za to kasę . Mam dwójkę dzieci w tym jedno chore na serce a drugie ma zaledwie rok . Staram sie ale prawda jest taka , że ja pwawie nie funkcjonuje . Mam problemy z głową = zwidy, plany przed oczami, nie potrafie sie skupić , zampminam , problemy z czytanie pisaniem , i cholernie złe samopoczucie ! Powieźcie mi gdzie znajde dobrego lekarza tak bliżej mnie , bo z tego co czytałam to dobrzy lekarze są na południu polski a ja bym potrzebowała dobrego blizej siebie . Przepraszam za 'byki' i że pisze bez składu ale staram sie zeby to było senownie napisane .Pozdrawiam .

Temat postu: Re: Proszę o pomoc .
PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 9:40 pm 

Dołączenie: Pią Cze 29, 2018 8:59 pm
Witam ja tez jestem mama rocznego synka i bardzo mnie to przybilo ze mam to swinstwo:(tez zrobilam badania prywatnie i wyszla bolerioza 5 tyg od ugryzienia bez rumienia bylam u dwoch lekarzy jeden duomox przepisal na 3 tyg drugi unidox na miesiac i teraz nie wiem sama co wybrac bardziej sklaniam sie na ten miesiac ale czy to pomoze:\mieszkam na Slasku ale jakos nie znam tu dobrego lekarza kazdy mowi zebym wzielam leki i zapomniala ze to wgl mam...a probowalas moze ziolowycb terapii?

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 11:00 am 

Dołączenie: Czw Paź 18, 2018 10:50 am
Chyba w łodzi jeśli się nie mylę leczą boreliozę naturalnie przez zioła Duolife.
Mogę pomóc

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:16 am 

Dołączenie: Pią Cze 29, 2018 8:59 pm
Witam a jezeli jestes ze Slaska?to jest moze mozliwosc zeby wykupic je i poczta zeby przeslali?obecnie pije czystektylko bralam poltora mc unidox i zastanawiam sie czy nie brac jeszcze miesiac sama sie zastanawiam co zrobic bo tak naprawde nic raczej mi nie dolegalo az tak i nie dolega ale boje sie ze po czasie moze zaczac

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości