Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Śro Lis 21, 2018 11:24 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Witam
PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 10:27 am 

Dołączenie: Pon Paź 22, 2018 9:59 am
Mam na imię Bogusław wiek 59 lat, szczupła sportowa sylwetka, brak poważniejszych kłopotów zdrowotnych, odżywiam się prozdrowotnie jem w małych ilościach to na co mam ochotę starając się omijać sztucznych dodatków. Unikam leków jak mogę, jestem przeciwny antybiotykom, szczepieniom i wszelkim tabletkom. Do niedawna ćwiczyłem na drążku ale z przyczyn losowych przerwałem i nie udało mi się powrócić do ćwiczeń z powodu bólu w łokciu (może objaw boreliozy). Pracuję fizycznie dużo czasu spędzam na działce, bywam w lesie a dla kleszczy jestem pysznym kąskiem, bo w jednym roku potrafi mnie dopaść około 10 kleszczy.
Na badanie udałem się w listopadzie 2017 roku ze względu na częste ukąszenia nie wiążąc z nimi żadnych dolegliwości (choć były dolegliwości).
wyniki badań :
listopad 2017 IgG 7,37 IgM 0,07
leczenie; Doxycyklina
styczeń 2017 western-blot
leczenie; Doxycyklina
marzec 2018 IgG 6,94 Igm 0,07
leczenie szpitalne kwiecień-maj 2018 IgG 6,92 Igm 0,07
leczenie; tartriakson 10 dni
poszpitalne Biotrakson 1g. 10 amp. Inj.
czerwiec 2018 IgG 6,60 IgM 0,04
wrzesień 2018 IgG 6,97 IgM 0,07
stan stabilny nie wymagający leczenia.
Dolegliwości : trudno mi jednoznacznie przypisać dolegliwości do boreliozy niemniej ból łokcia który uznałem za „łokieć tenisisty” dokucza mi już od roku, czasem odczuwam też napadowe bóle kostno stawowe, ale nie ograniczają mi one normalnego funkcjonowania – pracuję, zajmuję się działką, wspinam się po drzewach… ignoruję ból i żyję normalnie. Mam swoje lata i trudno ocenić wpływ boreliozy. Być może miewałem objawy neurologiczne - krótkotrwałe rozmycie widzenia (przeważnie kilkusekundowe, raz 10 minutowe) które miałem kilka razy w ubiegłym roku, potem się nie powtórzyły. Łapię się też na trzymaniu otwartych ust, co mnie niepokoi. Mam też problem z zapamiętywaniem.
Obecnie wspomagam się kapsułami BORRELIN firmy YANGO

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości