Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Pią Gru 14, 2018 1:44 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 8:38 pm 

Dołączenie: Wto Gru 04, 2018 8:27 pm
Dzień dobry.W Pazdzierniku tego roku zrobiłem test na boreliozę profilaktycznie bez objawów klinicznych i posiadania kleszcza bez nakazu i zaleceń jedynie z własnej chęci i że jestem zbyt przewrażliwiony na punkcie mojego zdrowia.

Test IGG metodą Elisa wyszedł mi negatywny,test Igm metodą elisa wyszedł mi 36 (norma to od 0 do 22) czyli pozytywny.
W celu zweryfikowania fałszywie dodatniego testu Igm metodą Elisa zrobiłem test Western Blot w klasie Igm gdzie otrzymałem wynik całościowy GRANICZNY.Po kolejnych trzech miesiącach znowu zrobiłem test Western Blot w klasie IGM i znowu otrzymałem wynik graniczny.
Wyniki graniczne przyznawane mi są na podstawie granicznej punktacji w paskach OspC reszta pasków negatywna.

Nie bolą mnie stawy nie bolą mnie mięśnie nie mam objawów grypopodobnych nie przeziębiam się i czuję się dobrze objawów neurologicznych też nie mam.Nie tracę wadzę również nie tyje mam doskonałą pamięć i koncentrację libido takie samo jak było,spie jak dziecko i wstaje regularnie o tej samej porze wypoczęty jak dziecko.

Dolegają mi wrodzone choroby czyli Alergia od 3 roku życia i nerwica lękowa którą mam już od 13 lat więc nie od
zrobienia testów i to właśnie nerwica i to przewrażliwienie na punkcie zdrowia które ona powoduje pchnęły mnie w te kosztowne testy za które sam płacę.

Zrobiłem również test na boreliozę online polecany na forach lekarskich czyli odpowiedziałem na wszystkie pytania bardzo skrupulatnie a był to test określajacy prawdopodobieństwo wystąpienia Boreliozy i koinfekcji, opracowany na podstawie kwestionariusza Doktora Horowitza a moje wyniki to:

Borelioza - niskie ryzyko: 6 na 100 punktów.
Mycoplasma - niskie ryzyko: 4 na 100 punktów.
Ehrlichia - niskie ryzyko: 0 na 100 punktów.
Babesja - niskie ryzyko: 3 na 100 punktów.
Bartonella - niskie ryzyko: 1 na 100 punktów.

Badania krwi i Morfologia wyszła mi bardzo dobrze,badania tarczycy jeszcze lepiej,OB i CRP bardzo dobre.

Proszę mi odpowiedzieć szanowni Państwo co mam o tym myśleć?Czy brak objawów oznacza brak choroby a wynik graniczny na moim testach właśnie świadczy o tym że wszystko jest w porządku skoro nic mi nie dolega?
Rozsądek podpowiada mi że nie leczy się papierowych wyników tylko objawy kliniczne jeśli występują ale chciałbym potwierdzenia kogoś bardziej obeznanego z tematem niż ja sam gdzie tej wiedzy brak.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości