Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Pon Wrz 25, 2017 11:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: WItam wszystkich
PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 7:52 am 

Dołączenie: Pią Sie 20, 2010 7:23 am
jestem nowa :) od dwóch dni zaczęłam leczenie, nigdy nie dowiedziałbym się, że od 11 lat choruję, gdyby nie to, że 2 sierpnia złapałam 4 kleszcze. W sumie jestem zadowolona, bo w dalszym ciągu leczyałbym się u wielu specjalistów, z których żaden nie powiązał moich objawów. Z tego , co czytałam po 72 godzinach powinnam zacząc się czuc gorzej. A ja już wczoraj wieczorem miałam stan podgorączkowy. W uszach dzwoni mi tak jak nigdy i wróciły bóle bioder, których nie miałam z 3 lata. Czy jest tu ktoś, kto chorował podobnie długo jak ja i wyleczył się?

Temat postu: Re: WItam wszystkich
PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 9:57 pm 
Administrator

Dołączenie: Śro Paź 21, 2009 9:37 am
nie ten dział to raz;)
powodzenia w leczeniu, napisz jak efekty no i mam nadizeje, że objawy będą się szybko cofać i wrócisz do pełni sił:)

Temat postu: Re: WItam wszystkich
PostWysłany: Nie Sie 11, 2013 5:14 pm 

Dołączenie: Nie Sie 11, 2013 3:51 pm
Witam.Ja też leczę się od nie dawna t.j od 5 dni ja natomiast dowiedziałam się że choruję od 5 lat.Pani doktor stwierdziła że mam różne dolegliwości i kazała zrobić badania i o zgrozo wynik pozytywny.Po konsultacji pani doktor z ordynatorem zakażnego przepisano mi antybiotyk i kazano zarejstrować się do poradni najbliższy termin 4 .03.2014r.Wobec takiego terminu proszę może ktoś z Was zna lekarza z Koszalina lub bliskiego terenu.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości