Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Czw Paź 17, 2019 11:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 4:38 pm 

Dołączenie: Pon Wrz 30, 2013 12:06 am
Witam, moja historia jest dziwna. W lutym robiłam WR do książeczki zdrowia i ku memu wielkiemu zdumieniu wynik przesiewowy okazał się dodatni, potem drugi wynik dodatni aż w końcu w badaniu potwierdzającym ufff... ujemny. Zaskoczyło mnie to ogromnie, pytałam kierownika laboratorium o co tu chodzi. Spytał czy miałam ostatnio kontakt z kleszczem. No owszem miałam jakieś trzy lata temu, ale żadnego rumienia nie było. Owszem "grypa" życia mnie wtedy złapała a zanim go znalazłam minęły 3 dni. Lekarz rodzinna zapisała mi Unidox na 10 dni i zapomniałam o sprawie. Jako że mam zdiagnozowaną nerwicę lękową i biorę leki na uspokojenie nie byłam zdziwiona gdy w 5 miesięcy po śmierci mojego taty zaczęło mi się potwornie kręcić w głowie, no nie mogłam stać na nogach. Leżałam albo jeździłam do lekarzy taksówką. Przy tym okropny lęk, że umrę, zasłabnę.No koszmar. Trwało to od kwietnia do sierpnia. Córka całe wakacje przesiedziała w domu :( Potem dostałam jakiegoś zapalenia zęba i antybiotyk Duomox na 10 dni, po trzech dniach brania antybiotyku bardzo źle się poczułam, trwało to z 2 może 3 dni, potem super żadnych zawrotów głowy, znużenia, czy zalewającego gorąca. Przedłużyłam antybiotyk do 14 dni. Jak zakończyłam leczenie to okrrrooopność!! Wróciły zawroty, ale lekkie na szczęście, ale zalewające fale gorąca niestety mnie trzymają. Zrobiła WB i oto co wyszło:
p39BmpA +; p.25 OspC (+) w klasie IgM, natomiast w klasie IgG negatywny, co o tym sądzić??

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości