Forum Borelioza

Forum poświęcone chorobom odkleszczowym a przede wszystkim Boreliozie
Obecny czas: Nie Maj 26, 2019 8:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Mar 05, 2014 1:32 pm 

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 1:01 pm
Witam serdecznie

Mam pytanie mój małżonek ma boreliozę pierwszy wynik to był :16/01/2013r
IgG - 200
IgM- 47.62

drugi wynik - 01/31/2014
IgG - 198,99 RU/ml

mój wynik 01/31/2014
IgG 2,86 RU/ml

małżonek teraz bierze Doxycyclinum 100mg 2 razy dziennie
wcześniej brał Dumox i trochę ta borelioza spadła ale od poniedziałku ma dreszcze, ból w kościach tak jak by złapała go grypa dziwne ,to jest bo myślałam ze jak jest na antybiotyku to nie powinno go nic złapać ..

Moje drugie pytanie czy mogę mu podać PROSZEK ZASADOWY LANGSTEINER na odkwaszenie organizmu naczytałam się że może być zakwaszony organizm , czy ktoś z Państwa go zażywał ..
Ja tez mam dziwnie objawy niby moje wyniki na krew i mocz wyszły super nie mam reumatyzmu , tarczyca tez jest ok !! a na wieczór mam dreszcze jest mi zimno w dzień czasami tez , mam dziwne kłucia w palcach u nóg i u dłoni w kolanach tez , a mam 41 lat co to może być ?

Moje trzecie pytanie czy małżonek może od tych antybiotyków dostać jakąś grzybicę i czy może mnie zarazić ???? muszę napisać że ciężko jest go leczyć ma to gdzieś !! ja się tym przejmuje chodzę za niego do lekarz pokazuje wyniki on nie pójdzie , czasami nawet sobie wypije podczas brania tego antybiotyku jestem już bez sił zachowuje sie jak małe dziecko !! :( :(

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To znalazłam gdzieś na forum co o tym sądzicie
halina1:
Borrelia faworyzuje środowisko kwaśne.
Większość z nas jest zakwaszonych.
Żeby dokuczyć borreli a także pomóc sobie należy dbać o równowagę kwasowo-zasadową.
Jak? W sprzedażny jest proszek zasadowy.
A inny sposób odkwaszenia organizmu to picie cytryny z sodą.
Przepis: Sok z 1/2 cytryny, dodać 1/4 łyżeczki sody do picia, zaczekać aż skończy bąbelkować, dodać 1/2 szklanki wody. Pić raz do 4 razy dziennie. Jest to też napój energetyzujący. Trzeba dawać odpoczynek organizmowi. Dlatego można pić 4- 5 dni w tygodniu, robić przerwy 2-3 dniowe.
Do tego zlecane sa także kąpiele w wodzie utlenionej.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja wczoraj wyczytałam na necie że kobieta była u lekarz to jej powiedział że jak by " proszek zasadowy " był na receptę to by każdemu pacjentowi zapisywał -- dziwne bo mi lekarz nigdy na temat tego proszku nie mówił dowiedziałam sie przypadkiem czytając wypowiedzi ludzi ..
Dziś mam dostać olej lniany tez jest dobry mam nadziej że jakoś mu pomogę w tej chorobie .

pozdrawiam wszystkich ... i dziękuje za odpowiedz. Ira ..

PostWysłany: Śro Maj 21, 2014 8:59 am 

Dołączenie: Sob Mar 06, 2010 2:47 pm
Odkwaszenie vs borelioza to jedno a drugie to odkwaszenie vs grzyb... Grzyb z pewnością woli środowisko zasadowe więc ja bym uważał...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości